Midas Özgür Yatırım v (Unlimited Money) Free For Android

1.9.1

Download APK
4.7/5 Votes: 6,365
Developer
Midas Menkul Değerler A.Ş.
Updated
17/01/2022
Size
75MB
Version
1.9.1
Requirements
Android & IOS
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Midas Özgür Yatırım MOD Apk and luxuriate in it is Limitless Cash/ Quick Degree share with your mates in the event that they need to use its premium /professional options with unlocked newest model 2021.

Guys I attempt to Midas Özgür Yatırım Apk superior new replace the place you simply obtain it and use it as you need in your smartphone it’s free to obtain.

Free Premium pro apk download

New mod games free download

Midas Özgür Yatırım

Türk ve Amerikan Borsalarına ÖZGÜRCE yatırım yapmanın yolu Midas!

Story

YATIRIM YAPMANIN EN GÜVENLİ HALİ: Midas, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) lisansına sahip, düzenli olarak denetlenen bir aracı kurumdur. Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) ve Takasbank nezdinde açılan hesapların ile paran güvence altında tutulur.

 

Amerikan Borsalarında yapacağın işlemler ve nakit varlığın için $500.000 tutarında SIPC sigortan mevcuttur.

 

GİZLİ ÜCRET YOK: Midas ile Türk ve Amerikan borsalarına özgürce yatırım yapabileceksin. Yatırım işlemlerinde alınan yüksek komisyonlar, değişken ve gizli ücretler, ek masraflar Midas’ta yok!

 

ÜCRETSİZ CANLI VERİ: Midas, Amerikan Borsaları’nda canlı veriyi ücretsiz sunuyor. Midas’a üye olduğunda , NASDAQ ve NYSE gibi world borsalardaki verilere herhangi bir ücret ödemeden canlı ulaşabileceksin.

 

İŞLEMLER ÇOK KOLAY
Midas ile işlem yapmak çok kolay! Midas uygulaması üzerinden işlem yapmak istediğin borsada sadece 3 adımda istediğin şirketin hissesini alıp, yatırım işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Features

YATIRIM FIRSATLARINI KEŞFET
İstediğin hisseyi izleme listesine ekleyebilir, verileri ANLIK ve ÜCRETSİZ olarak takip edebilirsin!

İstediğin şirketin finansal bilgilerini inceleyebilirsin. Geçmiş işlemlerine kolayca göz atabilir, yatırımlarını görüntüleyebilirsin.

 

MİNİMUM BAKİYE SINIRI YOK
Midas hesabında minimal bakiye kısıtlaması olmadan, hesabına dilediğin tutarda para aktararak özgürce yatırım yapabilirsin.

Premium MOD APK

Midas ile Hemen Yatırıma Başla!

Midas Özgür Yatırım v1.9.1 (Unlimited Money) Free For Android

Images