TradeAll TR BIST Hisse VİOP Varant Alım Satım v (MOD,Premium Unlocked) Free For Android

2.0.48

Download APK
4.8/5 Votes: 3,456
Developer
AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.Ş.
Updated
January 18, 2022
Size
65M
Version
2.0.48
Requirements
ANDROID & IOS
Get it on
Google Play

Report this app

Description

TradeAll TR BIST Hisse VİOP Varant Alım Satım MOD Apk and enjoy it’s Unlimited Money/ Fast Level share with your friends if they want to use its premium /pro features with unlocked latest version 2021.

Guys I try to find TradeAll TR BIST Hisse VİOP Varant Alım SatımMOD Apk awesome new update where you easily download it and use it as you want on your smartphone it is free to download.

Free Premium pro apk download

New mod games free download

Explore This Article

TradeAll TR uygulamasıyla 20 yılı aşkın Ak Yatırım deneyimini avucunuzun içine koymaya ne dersiniz?

TradeAll TR uygulamasıyla yurt içi piyasalarda hisse senedi, varant ve VİOP işlemlerinizde hız ve kolaylığı deneyimleyebilir, Ak Yatırım araştırma raporları, teknik analiz notları ve mannequin portföy önerileri ve measurement özel anlık bildirimler ile yatırımlarınıza yön verebilirsiniz. Anlık borsa takibi için en doğru platform olan TradeAll TR, yenilenen arayüzüyle measurement kusursuz bir uygulama deneyimi sunuyor.

Yurt içi piyasalara özel TradeAll TR uygulaması ile anlık borsa, piyasa haberleri ve araştırma raporları takibi başta olmak üzere pek çok konuda ayrıcalıklı Ak Yatırım hizmetlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

TradeAll TR Uygulamasında Sizi Bekleyen Özellikler

✔️ TradeAll TR mobil uygulaması ile yurt içi piyasalara kesintisiz erişim sağlayabilirsiniz.

✔️ Piyasa gelişmeleri ve araştırma notları hakkında measurement özel anlık bilgilendirme mesajları alabilirsiniz.

✔️ Araştırma Raporları, Teknik Analiz Notları ve Mannequin Portföy Önerileri gibi pek çok özelleştirilmiş rapor alabilirsiniz.

✔️ Hisse Senedi, VİOP ve Fon işlemlerinizi ve portföyünüzü ayrı ayrı görüntüleyebilirsiniz.

✔️ TradeAll TR uygulamasının detaylı ürün ve piyasa ekranları ile ihtiyacınız olan bilgilere anında erişebilirsiniz.

✔️ Çoklu takip listesi hazırlayabilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

✔️ Ak Yatırım Varantlarını görüntüleyebilir, Ak Yatırım’ın ihraç ettiği varantlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

✔️ Takip listenizde yer alan enstrümanlarda işlem yapmak için Alış, Satış ve Son kolonlarında bulunan fiyatların üzerine tıklayarak

işlem ekranlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

✔️ Analiz menüsü ile seçili finansal enstrümana ait yüzeysel ve derinlikli fiyat ekranlarını açabilir, kademe analizini inceleyebilir, ilişkili haber ve grafikleri görüntüleyebilirsiniz.

✔️ Haber adımı ile tüm KAP haberlerini görüntüleyebilir veya seçili finansal enstrümana ait haberleri filtreleyebilirsiniz.

TradeAll TR ile Yurt İçi Piyasalara Kesintisiz Erişim Sağlayın

Yurt içi hisse senedi, varant ve VİOP işlemlerinizi yepyeni mobil deneyimi ile gerçekleştirmek için TradeAll TR uygulaması hep yanınızda! Yenilenen TradeAll TR mobil uygulaması, Ak Yatırım araştırma notları, mannequin portföy önerileri, anlık bildirimler, gelişmiş alarm ve grafik altyapılarının yanında yatırımcılarına pek çok gelişmiş seçenek sunuyor.

Piyasa Gelişmeleri ve Araştırma Notları Hakkında Anlık Bilgilendirme Alın!

İnternet bağlantınız olduğu sürece TradeAll TR uygulamasıyla yatırım yapmak için zaman veya coğrafi engel yok. TradeAll TR ile artık nerede olursanız olun hareket halindeyken alım satım yapabilir, gelen gerçek zamanlı uyarılar ile hisse senetlerinizin performansından haberdar olabilirsiniz. TradeAll TR uygulaması ile canlı borsa takibi hiç bu kadar keyifli ve kolay olmamıştı!

Geliştirilmiş Grafik Altyapısı ile Teknik Analizler Ön Planda

TradeAll TR uygulamasının geliştirilmiş grafik altyapısı sayesinde teknik analiz yapabilirsiniz. En güncel araştırma raporlarına hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz. Ak Yatırım Araştırma raporları, teknik analiz notları ve mannequin portföy önerileri measurement kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor. Tüm bu raporlamalar ve bilgilendirmeler sonrasında seçim yapabileceğiniz kriterlere uyan şirketleri bulabilirsiniz.

Canlı ve Ücretsiz “Son Fiyat” Takibi Yapın!

Uygulama yatırımcılara pek çok avantajlı özellik sunuyor. Bunlardan biri de canlı ve ücretsiz ‘Son Fiyat’ takibi. TradeAll TR Mobil üzerinden Hisse Senedi, Varant, VIOP Futures ve Opsiyon kontratlarında ‘Son Fiyat’ takibi yapabilirsiniz.

Bilgilendirilmek İstediğiniz Fiyat ve Şartı için “Fiyat Alarmı” Ekleyin

Hisse senedi, varant ve VİOP kontratlarında fiyat ve yüzde değişim alarmları hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda açıklanan ekonomik takvim verilerinden, alarm kurarak zamanında haberdar olabilirsiniz.

TradeAll TR BIST Hisse VİOP Varant Alım Satım v2.0.48 (MOD,Premium Unlocked) Free For Android

Images